آموزش آپلود فیلم در igtv اینستاگرام

با وجود برنامه مجازی و اجتماعی زیادی که این روزها در فروشگاه های آنلاین اپ وجود دارند، می توان به برنامه اینستاگرام اشاره کرد که طبیعتا یکی از برنامه های پرطرفداری است که هرچند مدت شاهد افزوده شده ویژگی های متعددی در این برنامه کاربردی هستیم که می توانند استفاده کاربران را ساده تر و همچنین دل انگیزتر کنند. با این وجود یکی از امکاناتی که اخیرا توسط اینستاگرام به محبوب ترین اپ فضای مجازی اضافه شد، بخش igtv می باشد که کاربران می توانند از این شبکه مجازی ویدیوهای مختلفی که بالای 1 دقیقه می باشند را آپلود کنند. از این رو اگر شما قصد دارید تا در صفحه اینستاگرامی خود ویدیوهای بالای یک دقیقه را آپلود کنید تا دنبال کننده های پیج شما بتوانند آنها را مشاهده کنند. با این وجود اگر شما قصد آپلود ویدیوهای طولانی با استفاده از igtv در گوشی یا کامپیوتر دارید، ما به شما در ادامه آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.

آپلود فیلم در igtv

 نحوه آپلود فیلم طولانی در پست اینستاگرام

آپلود فیلم های طولانی در igtv اینستاگرام اخیرا در آپدیت جدید این برنامه افزوده شد که استفاده از آن کار آسانی می باشد و به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه شما را با نحوه آپلود فیلم در igtv اینستاگرام با استفاده از کامپیوتر و گوشی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

روش آپلود ویدیو در igtv گوشی

آپلود فیلم در igtv با استفاده از گوشی کار آسانی می باشد که در طی مراحل زیر با زبان ساده به شما آموزش خواهیم داد. برای آپلود فیلم در igtv با گوشی باید مراحل زیر را انجام دهید؛

1- از منو کاربری وارد برنامه اینستاگرام شوید. زمانیکه وارد این برنامه می شوید، در صفحه هوم اینستا می توانید کنار لوگو دایرکت، لوگو یک تلویزیون کوچک را همانند تصویر زیر مشاهده کنید. از این رو برای مشاهده igtv فالووئینگ های خودتان می توانید بر روی آن کلیک کنید.

 igtv اینستاگرام

2- با کلیک بر روی این بخش، می توانید در قسمت بالا سمت راست، علامت ” + ” را مشاهده کنید. برای آپلود igtv می توانید از این قسمت اقدام کنید و ویدیو مدنظرتان را با خیالی راحت آپلود نمائید.

 نحوه آپلود فیلم طولانی در پست اینستاگرام


روش آپلود ویدیو در igtv با کامپیوتر

اگر شما قصد دارید ویدیو مدنظرتان را در igtv آپلود کنید، می توانید با استفاده از آموزش مرحله به مرحله زیر اقدام کنید؛

1- در قدم اول باید وارد ” Instagram ” شوید. اینک باید نام کاربری و پسورد خود را وارد نمائید تا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

 igtv

2- بعد از وارد کرد اطلاعات خود، وارد پروفایل خود شوید. اینک می توانید گزینه igtv را مشاهده نمائید که با کلیک بر روی آن و همچنین گزینه ” Upload” می توانید اقدام به آپلود ویدیو مورد نظر خود کنید.

آی جی تی وی

امتیازدهی {count}